Neděle 1. října 2023, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 1. října 2023 Igor

Na demonstracích závislá?

2. 06. 2023 22:49:39
Co se vlastně odehrávalo? Kam šla energie četných demonstrací? Kdosi jí nastavil zrcadlo: Jsi užitečný idiot? A horší. Pavel měl hodně benzinu a na manifesty bral ji i Pávovou, kolegyni. Nikdy se s nikým nefotil, byl šedá eminenc

a tvrdil, že kvůli akci 5 ho nesmí nikdo rozklíčovat. Na brány jí pozval ještě vícekrát, nikdy ale nešla, nejprve vyčkávala a potom otěhotněla a její účast byla naprosto vyloučena. Pavel nechtěl ani napříště přidat peníze za benzín do svého prozatímního vozu bez poznávacích značek.

Člověk z Řecka byl ve srabu a chtěl po ní poslat spz jejího vozu škoda fabia, pod legendou, že ho jinak v Athénách kam jel ze Soluně nevpustí do letadla. Údajně chtěli vědět, jakým vozem se dopraví z německého letiště...Proto byla nucena pokud mu chtěla pomoci ofotit malý technický průkaz do scanu a ihned mu obratem poslat. Údajně to byly řecké kovidové formality.

Zpěvačka se chtěla podívat do Lodína na samizdaty, udržovala konverzaci se zdrojem, ale na místě k jejímu zklamání po ujetých sto kilometrech byla pouze hlídka městské policie. Cestou jí ovšem, jaká to šťastná náhoda, ten člověk z Řecka zvaný Max (jedna z jeho identit) napsal, že ji asi miluje. Chtěl také poslat peníze, nejen od ní, ale obecně od skalních chvilkařů vymámil slušný obnos finančních prostředků. Snad ho použil na návrat do vlasti, kdo ví.

Poslal ji přes videohovor na demonstraci ke kyvadlu, kde měl údajně vzniknout televideo most Soluň- Praha- Karlovy Vary. Chtěl tam být, třeba že jen virtuálně, což se povedlo. Asi tam jela hlavně kvůli tomu.

Na jeho profilu měl společnou fotku s Fedorem Gálem, proto mu docela věřila. Janouch stále dokola hledal lidi na zatarasení dveří vlastními těly. Jezdil hodně nebezpečně a bylo vidět, že cestu z hor do pramatky nemá najetou, nechtěl od nich navigovat, skončili tak namísto v Praze u Mělníka, dělal strašlivé boty, zkrátka tápal. Zbytečně projeté kilometry a čas takto strávený ho ale vůbec netrápily.

Později již nebyl v Jánkách, ale odstěhoval se do Kutné Hory do Nádražní ulice, byl dostupný pouze na telefonu, videohovory nepřijímal a vzápětí se po něm slehla zem. Seznámila je na konci dubna 2020 Lucka z Trutnova, aktivistka, která také tvrdila, že mlátička O. má nebezpečný sex- apeal. Ze zvědavosti si s ním dala schůzku v rodném TU a on jí vykládal cosi o jeho horských pionýrech co je cvičí nejenom v létě. Složitě jim řidič vyprávěl, co obnáší jeho plán. Pak se zeptal, kdo si myslí že jim na ně dal kontakt, ony řekly, možná že Tadeáš, ten že mu je věkově blízký... Odsouhlasil to. Lucii se plán nelíbil, ani počínání řidiče, bylo jí k padesátce a nezdála se jí ta preciznost.

Když člověk z Řecka přijel, setkali se spolu se zpěvačkou v Karlových Varech, v jeho holobytě, kde zpěvačka mluvila zcela důvěřivě jako k aktivistovi o odkazu Charty 77 a zejména o odstavci v knize VH, který zmiňuje, že na dokument se dá historicky kdykoliv navázat v kterékoliv době v nějaké historicky vhodné situaci. Občan byl nezadaný, jak se na osobu jeho postavení čili kalibru hodilo, tak jako i Janouch byl sám. Řek jí po několika dnech k jejímu překvapení podal samizdaty, které objevil v jižních čechách na statku, jež právě vyklízel. Měla z toho děsnou radost. Jaká to shoda či náhoda.

Upozornil ji však na to, že dnes již existuje modernější Charta, zvaná Charta 2021 a její nástupce Charta 2022, jejímiž členy je pan Beran anebo paní Peterkova,... Té dokonce cosi odepsal, aby mu poslala celé znění dokumentusu, což učinila nadochotně. Užasla, jak daleko již IV. odboj došel! Stránka byla polotajná a umístěna pouze na sociální největší síti. Bylo tam mnoho lékařů- Pollert, Peková, Hnízdil...Obecně všichni měli neradi očkování a roušky. Poslouchali "signatáři" jak si říkali hodně paní Kociánovou a její rozporuplné hosty. Také onen člověk z Řecka poslouchal denně tuto zajímavou bytost. Zpěvačka se nedala na rady očkovat, byla již těhotná. Odstěhoval se k ní domů, ale neuměl pracovat a neříkal jí ani jednu třetinu věcí, zkrátka nesvěřoval se s ničím podstatným, stále však poslouchal rubriku Kupředu (levá) do minulosti anebo 4 dohody dokolečka.

I když byl aktivista, své dcery nikdy na Hrádeček nevzal. Na sociologa Gála s ní nešel, na jeho koncert a přednášku šla jen spolu se synem, byl to poslední koncert před tuhým kovidem.

Dozvěděla se, že zastupitelská demokracie je údajně passé, on že kandidoval kdysi za Úsvit a nyní za Piráty. Nemohla to pochopit, něco přece musela zákonitě přehlédnout.

.

Autor: Dita Jarošová | pátek 2.6.2023 22:49 | karma článku: 8.35 | přečteno: 355x

Další články blogera

Dita Jarošová

Král vysílá do boje?

Nemohu si pomoci, nynější situace, hlavně co se dění v médiích týče, mi připomíná dětskou hru" Král vysílá do boje." Jistě ji znáte, dvě skupiny se drží za ruce a hlava, tedy král vyšle do boje borce, který se snaží

29.9.2023 v 14:22 | Karma článku: 9.17 | Přečteno: 269 | Diskuse

Dita Jarošová

Mrtví živí /povídka/

Pavlínu měl každý rád, byla ve škole hvězdou, jezdila na kole a vyhlížela jako podnikatelka paní Monika, jen světlé vlasy nosila v copu. Právě vstoupila do třídy, když se dva kluci fackovali. "Sednout, hned se na vás mrknu..."

14.9.2023 v 21:17 | Karma článku: 7.82 | Přečteno: 292 | Diskuse

Dita Jarošová

Barbaři a bary...

Náš národní nápoj je každému i ve světě znám. Všichni tušíme, že hrubá síla okupantů v sobě nese stopy barbarství, a to i historicky, proto jejich nápojem bývá jiný drink. Pod vlivem těchto nápojů pak osazenstvo reaguje následně

8.9.2023 v 21:56 | Karma článku: 9.90 | Přečteno: 205 | Diskuse

Dita Jarošová

Nebezpečné pochody ..

Na dnešní den připadá vzpomínka pochodu či spíše procesí, projevu M.L.Kinga... Pochody směřující na nejrůznější hlavní města přitom často stála u zrodu historie, ať již u její přeměny k jistému pokroku anebo směřující k diktatuře.

28.8.2023 v 12:36 | Karma článku: 9.81 | Přečteno: 257 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Vlasta Fišrová

Snílek Václav

Chytrý telefon mi krátce po svátku sv. Václava nabídl nový videoklip Václava Neckáře s písní Snílek. Zpěváku Václavovi a jeho hudebnímu týmu, který jej doprovází, se podařilo navázat na ojedinělou Půlnoční.

30.9.2023 v 19:38 | Karma článku: 8.32 | Přečteno: 129 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Láska a inspirace namodro

Psala jsem tu ódu na Toyen a mé setkávání s nejlepšími českými malíři, nejen surrealisty, pokračuje dalšími zážitky. Obrazy nejen v originálech na zdech, ale i jako velké puzzle či pexeso, tak se dnes představuje umění.

29.9.2023 v 21:29 | Karma článku: 5.33 | Přečteno: 92 | Diskuse

Daniel Trojan

Recenze filmu Barbie - 72,5 %

Stereotypní Barbie se musí vydat ze světa dětské fantazie do reality všedního dne, aby zabránila ztrátě iluzí jedné zneuznané ženy s dospívající dcerou. Mezitím objevuje taje reality, která není k ženám zrovna přívětivá.

29.9.2023 v 19:00 | Karma článku: 7.54 | Přečteno: 122 | Diskuse

Dita Jarošová

Král vysílá do boje?

Nemohu si pomoci, nynější situace, hlavně co se dění v médiích týče, mi připomíná dětskou hru" Král vysílá do boje." Jistě ji znáte, dvě skupiny se drží za ruce a hlava, tedy král vyšle do boje borce, který se snaží

29.9.2023 v 14:22 | Karma článku: 9.17 | Přečteno: 268 | Diskuse

Ztlumeno

Technické a funkční parametry titulků pro osoby se sluchovým postižením

Jistě chcete, aby bylo vaše video přístupné všem. Opatřete ho tedy titulky, aby bylo přístupné široké veřejnosti. Titulky totiž nepoužívají pouze lidé neslyšící. Jsou využívány v různých situacích lidmi bez ohledu na stav sluchu,

29.9.2023 v 7:45 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 63 | Diskuse
Počet článků 545 Celková karma 8.91 Průměrná čtenost 387

Bloggerka, spisovatelka, autorka knihy Opravdickej mafián 2019, eseje: Jsem jedním z tónů všech písní Tvých. Jsem žena  tvůrčí a optimistická, jinak ještě pedagog, hudebník a rodič se smyslem pro humor... "Hudba je nejkrásnější jazyk" Jan Werich

"Jsem, kdo jsem... "https://uloz.to/file/snlsnxnUdh7g/dj-eseje-pdf

 

Chtěla bych zde podpořit všeobecné vnímání života kol kolem a inspirovat svými nápady... Jak se zdá, tepe to tu celkem slušně!

http://www.ditka-pete.webnode.cz

https://uloz.to/file/snlsnxnUdh7g/dj-eseje-pdf

 

Seznam rubrik

Oblíbené články

více

Kazma ukázal, jak snadno se dal zjistit kód vedoucí k výhře 22 milionů korun

Kazma (38) ukázal, jak relativně lehce se dal zjistit kód vedoucí k výhře jednoho milionu dolarů, v přepočtu 22 milionů...

Jiří Paroubek se potřetí oženil, expremiér si vzal bývalou poslankyni ČSSD

Po opožděné páteční oslavě svých 71. narozenin se bývalý premiér Jiří Paroubek o víkendu oženil, tentokrát už potřetí....

Žiju se ženou, přiznala farářka ze StarDance Martina Viktorie Kopecká

Farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká (37), která zaujala televizní diváky v soutěži...

Smartwings přestanou létat z malých letišť. Zařízly plány cestovek

Premium Posílit význam tuzemských regionálních letišť a umožnit řadě lidí cestovat na dovolenou bez cesty na pražské letiště. S...

Další celebrita na OnlyFans. Dělám to kvůli rodině, říká herečka

Drea de Matteová (51) je americká herečka známá například díky rolím Angie v Zoufalých manželkách, Wendy v Zákonu gangu...